Grafik zajęć

Wyczyść filtry »
« Maj »
« 2024-05-20 do 2024-05-26 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
55 min

Sprawne ciało

Zastępstwo

Sala funkcjonalna

ZASTĘPSTWO

55 min

Całe ciało

Kamil

Sala funkcjonalna

 
55 min

Pilates

Gosia W

Sala taneczna

55 min

Pośladki + brzuch

Sala funkcjonalna

   
10:00          
180 min

Urodziny dla dzieci :)

 
13:00          
180 min

Urodziny dla dzieci :)

 
16:00
50 min

Ninja Kids (7-9 lat)

Sala funkcjonalna

45 min

Zumba Kids (6-9 lat)

Siostry Andżelina i Malwina

Sala taneczna

55 min

Lwiątka (3-4 lata)

Sala funkcjonalna

50 min

Ninja Kids (7-9 lat)

Wojtek

Sala funkcjonalna

 
180 min

Urodziny dla dzieci :)

 
17:00
55 min

Ninja Kids (10-13 lat)

Sala funkcjonalna

50 min

Zumba Kids (10-13 lat)

Siostry Andżelina i Malwina

Sala taneczna

55 min

Jump Kids - trampoliny (10-14 lat)

Sala taneczna

55 min

Ninja Kids (10-13 lat)

Wojtek

Sala funkcjonalna

50 min

Zumba Kids (10-13 lat)

Siostry Andżelina i Malwina

Sala taneczna

   
55 min

Pilates

Gosia W

Sala taneczna

 
55 min

Lwiątka (5-6 lat)

Sala funkcjonalna

   
18:00
55 min

Zdrowy kręgosłup i barki

Gosia W

Sala taneczna

50 min

Zumba

Siostry Andżelina i Malwina

Sala taneczna

55 min

Mobilność (biodra, barki, kręgosłup) + mięśnie głębokie

Sala taneczna

55 min

Ninja Black

Wojtek

Sala funkcjonalna

55 min

Całe ciało

Kamil

Sala funkcjonalna

   
       
50 min

Zumba

Siostry Andżelina i Malwina

Sala taneczna

19:00
55 min

Całe ciało (sztangi + gumy oporowe)

Gosia

Sala funkcjonalna

55 min

Brzuch, plecy, ręce (HBW góra)

Sala funkcjonalna

55 min

Trening Obwodowy

Sala funkcjonalna

55 min

Trening Obwodowy

Wojtek

Sala funkcjonalna

50 min

Zumba

Siostry Andżelina i Malwina

Sala taneczna

   
 
55 min

Pilates

Gosia W

Sala taneczna

 
55 min

Zdrowy kręgosłup i barki

Gosia W

Sala taneczna

 
20:00  
55 min

Całe ciało

Sala funkcjonalna

   
55 min

Pilates

Gosia W

Sala taneczna

   
← →
Pobierz aplikację mobilną